SERIJA A: Veliki kiks Intera uprkos golu Arnautovića, Lacijev blickrig protiv Frozinonea u Rimu!
Marko Arnautović, Foto: Luca Zennaro / Zuma Press / Profimedia

italija

Odigrana još dva meča italijanskog prvenstva

Fudbaleri Lacija pobedili su večeras na svom terenu Frozinone sa 3:1 u okviru 18. kola Serije A.

Strelci za Lacio bili su Tati Kasteljanos u 70, Gustav Isaksen u 72. i Patrik u 84. minutu.

Gol za Frozinone postigao je Matijas Sule iz penala u 57. minutu.

Lacio je na osmom mestu sa 27 poena, a Frozinone je na 14. poziciji sa 19 bodova.

U narednom kolu, Lacio će gostovati Udinezeu, dok će Frozinone dočekati Moncu.

U istom terminu, Đenova i Inter Milan su u Đenovi odigrali nerešeno 1:1.

Poveo je Inter golom Marka Arnautovića u 42. minutu, da bi izjednačenje Đenovi doneo Radu Dragusin pogotkom u sedmom minutu nadoknade poluvremena.

Inter je prvi na tabeli sa 45 bodova, pet više i utakmicom više od drugoplasiranog Juventusa. Đenova je na 13. mestu sa 20 poena.

U sledećem kolu, Inter će dočekati Veronu, dok će Đenova gostovati Bolonji.