Kako je Milan Živadinović na utakmici Zvezde i Partizana postavio trend koji je kasnije primenjivao i Van Gal? (VIDEO)

zna bard

Podsetimo se jednog genijalnog poteza nekadašnjeg trenera kluba sa Marakane

Da li se neko seća četvrtfinalne utakmice između Holandije i Kostarike u četvrtfinalu Mundijala koji je 2014. godine održan u Brazilu?

Tokom 120 minuta igre nije bilo golova, pa su o prolasku u polufinale odlučivali jedanaesterci.

Holandija je bila uspešnija rezultatom 4:3 i uspela da izbori plasman u narednu fazu gde je kasnije poražena od Argentine.

Jedan detalje je obeležio dule "lala" i Kostarikanaca.

Naime, selektor Holadnije, Luis Van Gal je u 120. minutu napravio izmenu golmana i umesto Silesena ubacio Tima Krula, koji je odbranio dva penala.

Verovali ili ne, ovaj potez smo mogli da vidimo još 1993. godine u Srbiji, a za sve je kriv Milan Živadinović Bard.