PET GOLOVA ZA POLUVREME: Novi Pazar vodio 3:0, pa strepeo do kraja!
Pazarci, ipak, opravdali ulogu favorita, Foto: Starsport

KUP SRBIJE

Pazarci, ipak, opravdali ulogu favorita

Fudbaleri Novog Pazara su uspeli da izbore plasman u četvrtfinale Kupa Srbije, ostvarivši pobedu od 3:2 protiv domaćina Inđije.

Pazarci su stekli značajnu prednost od 3:0 zahvaljujući golovima Nikole Bogdanovskog u šestom minutu, kao i dvostrukog strelca Mitra Ergelaša, koji je postigao pogodak iz jedanaesterca u 17. minutu, a potom još jedan u 21. minutu.

Iako je Inđija uspela da ublaži poraz golovima Uroša Kojića u 28. i Dragana Radosavljevića u 29. minutu, Novi Pazar je zadržao vođstvo.

Utakmicu u Inđiji je pratilo oko 150 gledalaca.

Naredne utakmice osmine finala Kupa Srbije zakazane su za sredu i četvrtak. Branilac trofeja u ovom takmičenju je ekipa Crvene zvezde.

Sreda: Radnički 1923 - Smederevo (13.00) Vršac - Napredak (13.00) Čukarički - Javor (15.30) Voždovac - Radnički Sremska Mitrovica (15.30) Crvena zvezda - Radnički Niš (18.00) Mladost GAT - Vojvodina (18.00)

Četvrtak: Partizan - Grafičar (18.00)