Alijanc Arena nije neosvojiva tvrđava! Dortmund šokirao Bajern preokretom iz snova! (VIDEO)

kup nemačke, polufinale

U Bavarskoj je odigran meč za pamćenje! Kakav povratak Milionera!

Fudbaleri Borusije plasirali su se u finale Kupa Nemačke posle preokreta u velikom derbiju sa minhenskim Bajernom – 3:2.

Borusija je na ’Alijanc areni’ gubila na poluvremenu sa 2:1, ali je sredinom nastavka postigla dva gola i obezbedila novo finale Pokala.

Gosti su poveli u 19. minutu kada je Dembele iskoristio grešku odbrane Bajerna, a Rojs se našao na pravom mestu, ali su Bavarci već do pauze uspeli da preokrenu.

Prvo je Havi Martines bio najviši u skoku posle kornera Sabija Alonsa, da bi Humels zatresao mrežu svog nekadašnjeg kluba na dodavanje Franka Riberija.