TSC NASTAVLJA SA POBEDAMA: Đakovac slomio "meraklije"!
Pobeda za ekipu Žarka Lazetića, Foto: Starsport©

superliga srbije

Pobeda za ekipu Žarka Lazetića

Fudbaleri TSC-a ostvarili su pobedu nad niškim Radničkim rezultatom 1:0 u poslednjem meču 17. kola Superlige.

Ifet Đakovac je postigao gol vredan tri boda u 76. minutu, kada je odlučujuće reagovao u protivničkom šesnaestercu i savladao Dragana Rosića.

TSC se trenutno nalazi na trećem mestu tabele sa 32 boda, zaostajući 11 poena iza lidera Partizana.

Sa druge strane, Radnički zauzima pretposlednje mesto sa 13 osvojenih poena.

"Meraklije" su se hrabro držale tokom celog meča protiv ekipe koja je samo tri dana ranije igrala protiv Vest Hema.

TSC je dominirao u drugom poluvremenu, vršio pritisak, da bi na kraju slomio otpor protivnika. U narednom kolu, Radnički će dočekati Partizan, dok će TSC gostovati Radničkom iz Kragujevca.