NOVI PAZAR NA PARTIZANOV POGON: Bivši igrači Parnog valjka sami doneli pobedu!

gaze redom

Ne mogu da se zaustave

Objavljeno: 19:23h

Fudbaleri Novog Pazara nastavili su sa fantastičnim rezultatima ove sezone.

Oni su na svom terenu u okviru premijernog meča 17. kola Superlige Srbije savladali Javor rezultatom 2:0.

Ovim trijumfom izabranici Siniše Dobrašinovića učvrstili su se na poziciji četiri i trenutno imaju 26 bodova, dok je klub iz Ivanjice ostao na devetoj poziciji i ima šest bodova manje.

Posle prvih 45 minuta golova nije bilo, a onda je u nastavku domaćin postigao dva i stigao do velika tri boda.

Najzaslužniji za trijumf Pazaraca bili su bivši fudbaleri Partizana. Prvo je Sejduba Suma u 47. minutu doneo prednost svom timu na asistenciju Adema Ljajića, a konačan rezultat u 94. minutu postavio je rezervista Marko Šćepović na dodavanje Ebenezera Anana.

Javor je meč završio sa igračem manje pošto je Boris Kopitović u razmaku od 63. do 78. minuta dobio dva žuta kartona.

Novi Pazar u narednom 18. kolu gostuje IMT-u u Beogradu, dok će Javor u Ivanjici dočekati Čukarički.

Standings provided by Sofascore

01:27

SVE OSIM UBEDLJIVE POBEDE NEĆE BITI USPEH SRBIJE! Đurović i Bjelinić o borbi za Evropsko prvenstvo: Ovo je dobro za naš fudbal!