ZVEZDA UZ DOSTA MUKE SLAVILA U NOVOM SADU: Bukari sa dva gola srušio Vojvodinu! (VIDEO)

superliga srbije

Crveno beli su upisali novi trijumf u Superligi Srbije

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Vojvodine na gostovanju u Novom Sadu rezultatom 2:1.

Crveno bele je do pobede odveo odlični Osman Bukari koji je sa dva gola srušio Vojvodinu i smanjio prednost za Partizanom na tri poena i meč više, dok je jedini gol za Vojvodinu postigao Milosavljević.

Zvezda je odlično ušla u meč i već u 3. minutu došla do prednosti kada je posle dobrog pasa Nasera Đige pukla sredine Voše, a Osman Bukari se najbolje snašao i pogodio iz vrlo teške pozicije.

Ipak, radost nije dugo trajala pošto je u 12. minutu Milosavljević doneo izjednačenje domaćim fudbalerima.

Krenula je Zvezda u napad nakon primljenog gola, a to je donelo rezultat pošto je Osman Bukari u 27. minutu posle asistencije Endiaja postigao još jedan gol.

U nastavku meča su obe ekipe pretile, Vojvodina je imala nekoliko dobrih šansi za izjednačenje, dok Zvezda svoje da uveća prednost nije iskoristila te je na snazi ostao rezulat iz prvog poluvremena.