DOMINACIJA: Gol i asistencija Zvezdinog stranca u ubedljivoj pobedi!
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport

rutina

Dobro se pokazao

Objavljeno: 11:40h

Reprezentacija Obale Slonovače startovala je ubedljivom pobedom u kvalifikacijama za Mundijal 2026. godine protiv selekcije Sejšela rezultatom 9:0.

Drugo poluvreme za Obalu Slonovače odigrao je napadač Crvene zvezde Žan-Filip Kraso, koji je doprineo trijumfu sa golom iz penala i asistencijom.

Kraso je zamenio napadača Borusije iz Dortmunda Sebastijana Alea.

Ale je bio strelac vodećeg gola, iz penala u 20. minutu, a potom je usledila goleada.

Žan-Filip Kraso
Žan-Filip Krasofoto: Starsport©

Već do poluvremena rezultat je glasio 4:0.

Mrežu Sejšela tresli su Sangare, Adingra, Fofana, Konate i Traore u dva navrata, i pomenuti Kraso.

Zvezdin napadač je u nadoknadi vremena asistirao Konateu za konačan rezultat.

Pored Sejšela, rivali Obale Slonovače u grupi su Burundi, Gabon, Gambija i Kenija.

01:27

SVE OSIM UBEDLJIVE POBEDE NEĆE BITI USPEH SRBIJE! Đurović i Bjelinić o borbi za Evropsko prvenstvo: Ovo je dobro za naš fudbal!