SAMARDŽIĆ ASISTENT U BOLNOM REMIJU UDINEZEA! Fiorentina prekinula niz od tri poraza u prvenstvu (FOTO)
Lazar Samardžić (desno) na utakmici Udinezea i Atalante, Foto: Gabriele Menis / Zuma Press / Profimedia

SERIJA A, 12. KOLO

"Zebre" promašile i penal u ranoj fazi utakmice i na kraju ostale bez tri boda

Veljko Petrović

Fudbaleri Fiorentine pobedili su Bolonju sa 2:1 u 12. kolu Serije A, a Nikola Milenković u domaćem timu odigrao je ceo meč.

"Viola" je povela preko Đakoma Bonaventure u 17. minutu, a izjednačio je Džošua Zirkzi iz penala u 33. minutu.

Tim iz Firence prekinuo je niz od tri poraza u nacionalnom prvenstvu pogotkom Nikolasa Gonzaleza iz penaa u 48. minutu.

Lazar Samardžić, reprezentativac Srbije bio je asistent Volasu u 44. minutu, ali je Atalanta izjednačila protiv Udinezea u 90+2. minutu preko Edersona.

"Zebre" su i ranije mogle da povedu, ali je Isak Saseks u 31. minutu pogodio prečku iz penala, a Samardžić je izašao u 83. minutu.