CRVENI KARTON NA MARAKANI: Evo koga je isključio italijanski sudija!
Daniele Orsato u razgovoru sa Gelorom Kangom, Foto: Starsport

Koškanje pored klupe crveno-belih

Fudbaleri Crvene zvezde na poluvremenu gube rezultatom 1:0 od Lajpciga u okviru 4. kola grupne faze Lige šampiona.

Jedini gol postigao je Ćavi Simons u 8. minutu, a pored toga gosti iz Nemačke propustili su nekoliko zicera.

Ćavi Simons
Ćavi Simonsfoto: Starsport

Pored svega nabrojanog, prvih 45 minuta je obeležio trenutak iz 20. minuta kada je glavni sudija Danijele Orsato pokazao crveni karton.

Luis Openda je posle jednog duela sa Naserom Đigom završio van terena, a potom je usledilo koškanje.

On je imao sukob sa glanovima stručnog štaba crveno-belih, a u jednom momentu ga je i odgurnuo Vujadin Savić.

Orsato je reagovao i pokazao crveni karton i to kondicionom treneru Marku Vasiljeviću.