LUDNICA U LONDONSKOM DERBIJU: Arsenal gubio do 84. minuta, Čelsi dozvolio izjednačenje
Detalj sa meča Čelsi - Arsenal, Foto: JAMES WHITEHEAD/PPAUK / Shutterstock Editorial / Profimedia

premijer liga 9. kolo

"Plavci" su imali velikih 2:0 početkom drugog poluvremena

Objavljeno: 20:55h

Fudbaleri Čelsija i Arsenala remizirali su 2:2, u derbiju 9. kolu engleske Premijer lige.

Domaći su vodili na "Stamford Bridžu" do 84. minuta, a onda je Arsenal uspeo da iščupa bod na teškom gostovanju.

Poveo je domaćin sa 2:0 golovima Kola Palmera iz penala u 15. i Mikajla Mudrika u 48. minutu.

Izjednačenje Arsenalu doneli su pogocima Deklan Rajs u 77. i Leandro Trosar u 87. minutu.

Čelsi je na devetoj poziciji sa 12 poena, a Arsenal je sa 21 bodom na deobi prvog mesta sa Mančester sitijem.

U narednom kolu, Čelsi će dočekati Brentfod, dok će Arsenal ugostiti Čefild junajted.

02:42

POBEDA SAUDIJSKE ARABIJE OČEKIVANA? Trener: Ulažu mnogo u fudbal, imaju ratnički mentalitet, a uslovi za trenine su im SVEMIRSKI!