SRBIJA PREBOLELA ENGLEZE: "Orlići" bolji od Severne Irske, haos u grupi
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije, Foto: Godfrey Pitt / Actionplus / Profimedia

kvalifikacije za euro

Druga pobeda za mlade reprezentativce

Objavljeno: 22:36h

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije je uspela da zabeleži pobedu posle istorijske bruke protiv Engleza u prošlom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Ovog puta su izabranici Dušana Đorđevića slavili u meču sa selekcijom Severne Irske 2:1.

Vladimir Lučić je ponovo bio taj koji je Srbiju doveo u prednost već u 15. minutu, međutim, Mekgakin u 51. minutu doneo domaćinu izjednačenje iz penala.

Nije se Srbija predavala i nagrada je stigla u 82. minutu kada je Miloš Pantović postigao gol za novu prednost, a ispostaviće se i konačan rezultat.

Srbija sada ima šest bodova, kao i Engleska koja je poražena u Slovačkoj protiv Ukraijne rezultatom 3:2, dok je Ukrajina neporažena sa 9 bodova.