NOVI GOL MITROVIĆA! Srbin potvrdio pobedu Al Hilala, Nejmar promašio penal (VIDEO/FOTO)
Aleksandar Mitrović, Foto: EPA/STRINGER

SAUDIJSKA ARABIJA, 8. KOLO

Najbolji strelac u istoriji naše reprezentacije u 24. minutu izborio je penal koji je posle intervencije VAR tehnologije poništen

Veljko Petrović

Vuk Rašović i Vladimir Stojković zaustavili su šampiona, a Aleksandar Mitrović postigao je novi gol u Saudijskoj Arabiji.

Fudbaleri Al Hilala pobedili su Al Šabab sa 2:0 u osmom kolu Pro lige, a prva zvezda bio je najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije.

Naš napadač u 24. minutu izborio je penal koji je posle intervencije VAR tehnologije poništen.

Novi udarac sa bele tačke domaćinu je dobio posle faula nad Sergejem Milinkovićem-Savićem u 37. minutu, ali Nejmar je promašio šut sa 11 metara.

Brazilac se iskupio u 68. minutu kada je asistirao Kaliduu Kulibaliju, a Aleksandar Mitrović konačan rezultat postavio je osam minuta kasnije.

Srbin je zamenjen u 84. minutu, dok je Sergej Milinković-Savić odigrao ceo meč, a Al Hilal je i dalje neporažen.