REAL RUTINSKI, ŽIVI ĐIRONINA BAJKA! "Srpski Hetafe" došao do boda u Bilbau (VIDEO)
Slavlje fudbalera Real Madrida, Foto: EPA/Kiko Huesca

PRIMERA, 7. KOLO

Stefan Mitrović presedeo je ceo meč na klupi, dok je Nemanja Maksimović izašao u 85. minutu

Veljko Petrović

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Las Palmas 2:0 na "Santjago Bernabeuu" u sedmom kolu Primere.

"Kraljevski klub" slavio je golovima Brahima Dijaza u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena i Hoselua u 54. minutu.

Bajka Đirone se nastavlja pošto su ponovo prvi posle sedmog šestog trijumfa, a uz to imaju i jedan remi, a sada su savladali Viljareal sa 2:1 u gostima.

Domaćin je poveo golom Danija Pareha iz penala u 49. minutu, a preokret je usledio preko Artema Dovbika u 56. i Erika Garsije u 61. minutu.

"Srpski" Hetafe remizirao je 2:2 u Bilbau, a Stefan Mitrović presedeo je ceo meč na klupi, dok je Nemanja Maksimović izašao u 85. minutu.

Baskijci su do 1:0 stigli preko Juri Berićea u šestom minutu, a u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena ostali su sa igračem manje.

Direktan crveni karton dobio je Oihan Sanset i Madriđani su poravnali golom Gastona Alvareza u 51. minutu na asistenciju Mejsona Grinvuda.

Ponovo je Bilbao poveo u 62. minutu kada je pogodio Injaki Vilijams, ali je konačan rezultat postavio Huanmi Latasa u 82. minutu.