KATASTROFA JUVENTUSA: Sasuolo šokirao "staru damu", remi Lacija i Monce! (VIDEO)
Sasulo - Juventus, Foto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

5. kolo serije a

Prvi poraz torinskog velikana ove sezone

Fudbaleri Sasuola pobedili su na svom terenu Juventus sa 4:2, u meču petog kola italijanske Serije A.

Strelci za Sasuolo bili su Arman Lorente u 12, Domeniko Berardi u 41. i Andrea Pinamonti u 82. minutu.

Golove za Juventus su postigli Matias Vinja autogol u 21. i Federiko Kjeza u 78. minutu, da bi Gati vratio "uslugu" i komičnim autogolom postavio konačan rezultat 4:2.

Vlahović i Kostić su počeli utakmicu, a finiš su dočekali na klupi. Vlahović je imao dve šanse, ali nije došao do gola, on je zamenjen u 75. minutu, dok je Kostić odigrao prvo poluvreme.

Sasuolo je na 11. poziciji na tabeli sa šest bodova, a Juventus je na četvrtom mestu sa 10 poena.

Fudbaleri Lacija i Monce odigrali su u Rimu nerešeno 1:1.

Poveo je Lacio golom Ćira Imobilea iz penala u 12. minutu, da bi izjednačenje Monci doneo Roberto Galjardini pogotkom u 36. minutu.

Lacio je na 15. mestu na tabeli sa četiri boda, a Monca je na 13. poziciji sa bodom više.

U narednom kolu, Lacio će dočekati Torino, dok će Monca ugostiti Bolonju.

00:48

FUDBAL I KRIMINAL SU NEZAOBILAZNI PARTNERI! Stručnjaci obelodanili zloupotrebu FUNKCIJA u fudbalu: Dolazi do začaranog kruga!