NUNJEZ JE KLOPOVA ZLATNA IZMENA! Dva gola Urugvajca za preokret protiv Njukasla (VIDEO/FOTO)
Slavlje Darvina Nunjeza i Jirgena Klopa, Foto: EPA/Peter Powell

premijer liga, 3. kolo

Liverpul slavi Darvina koji je ušao u 81. minutu pri rezultatu 1:0 za "svrake"

Fudbaleri Liverpula posle preokreta pobedili su Njukasl na gostovanju sa 2:1 u trećem kolu Premijer lige.

"Svrake" su povele u 25. minutu kada je Mohamed Salah poslao lošu loptu ka svom golu, Entoni Gordon je utrčao i matirao Alisona.

Tri minuta kasnije sudija je pokazao direktan crveni karton Virdžilu van Dajku, kapitenu "redsa."

Jirgen Klop napravio je zlatnu izmenu u 77. minutu kada je Darvin Nunjez zamenio Aleksisa Mekalistera i četiri minuta kasnije izjednačio na 1:1.

Slavlje Darvina Nunjeza
Slavlje Darvina Nunjezafoto: EPA/Peter Powell

Urugvajac je trijumf Liverpulu doneo u trećem minutu nadoknade drugog poluvremena posle dodavanja Mohameda Salaha.

Пласман обезедио Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU