TADIĆ POGODIO U POBEDI FENERBAHČEA: Turski tim rasturio Tvente u drugom poluvremenu! (FOTO)
Dušan Tadić na meču protiv Tventea, Foto: Pro Shots Photo Agency / ddp USA / Profimedia

SJAJNA PARTIJA

Rezultat je na kraju bio 5:1

Objavljeno: 22:32h

Fudbaleri Fenerbahčea jednom nogom su već u Ligi konferencija.

Turski predstavnik je u susretu plej-ofa Lige konferencija pred svojim navijačima pobedio ekipu Tventea sa 5:1 (1:1).

Možda se čini da je rezultatski to bilo lako, ali treba reći da su Holanđani na poluvremenu imali 1:1.

Nastavak je protekao u znaku Fenera koji je od 41. minuta imao igrača više zbog isključenja Jurija Regera.

Gosti su i poveli u 20. minutu preko Ugaldea, ali je u 33. izjednačio Dežjden Ostervolde.

Fenerbahče je u 60. i 63.minutu postigao golove preko Sebastijana Šimanskog i Kavečija, koji je postigao i gol u 73. minutu za 4:1.

Tačku na pobedu stavio je kapiten Dušan Tadić koji je u trećem minutu nadoknade pogodio iz penala.

00:25

Auuuu, koliko u svetu cene kapitena Srbije: Dušan Tadić u odabranom drustvu u Dohi