Barselona je šokirana u Malagi! Nejmaru direktan crveni! Jovetić nastavio da rešeta! (VIDEO)

Primera 31. kolo

Katalonski tim je poražen i nije uspeo da se izjednači sa Realom na čelu tabele

Barselona je šokirana u Malagi! Ne samo da Katalonci nisu iskoristili remi Reala i Atletika, nego su još i dozvolili poraz i tako ostali na tri boda zaostatka za "kraljevskim klubom".

Domaćinu je još i pomogao, a svojim saigračima učinio "medveđu uslugu" Nejmar koji je dobio direktan crveni karton zbog pregrubog starta nad protivnikom.

Grizman upropastio koreografiju navijačima Reala u finišu madridskog derbija! (FOTO) (VIDEO)

Pre toga je Ramirez na isteku pola sata igre odlično umakao odbrani Barselone, izbegavši ofsajd zamku i doneo prednost svom timu.

Sve dileme oko protivnika rešio je Joni u 90. minutu posle kontranapada.

Utakmica dana je odigrana na "Sančez Pishuanu" gde je Sevilja slavila nad Deportivom 4:2 posle goleade u prvom poluvremenu kada je palo čak pet golova.

Stevan Jovetić je nastavio svoju seriju pogodaka tako što je zatresao mrežu na ovom meču već u prvom minutu.