MILAN SIGRUNO POČEO SEZONU: Srpski golmani briljantno čuvali mreže u duelu Torina i Kaljarija! (FOTO)
Vanja Milinković Savić, Foto: Marco Alpozzi/LaPresse / Shutterstock Editorial / Profimedia

sERIJA a

Bolonja nije imala šanse na gostovnju

Objavljeno: 07:04h

Fudbaleri Milana pobedili su na gostujućem terenu Bolonju sa 2:0, u utakmici prvog kola Serije A.

Milan je poveo u 11. minutu golom Olivijea Žirua, a francuski fudbaler asistirao je Kristijanu Pulišiću za gol u 21. minutu.

U sledećem kolu Milan će dočekati Torino, a Bolonja će igrati na gostujućem terenu igrati protiv Juventusa.

U drugoj utakmici fudbaleri Torina odigrali su na svom terenu nerešeno 0:0 protiv Kaljarija.

Vanja Milinković-Savić i Boris Radunović perfektno su odradili posao pošto su mreže mirovale do kraja 0:0.