SRBI LOME PO NEMAČKOJ! Gaćinović doneo bod Ajntrahtu! (VIDEO)

Bundesliga, 28. kolo

Posle Miloša Jojića, koji pokazuje sve bolju i bolju igru, i dete Vojvodine pronalazi sebe u Bundesligi

Fudbaleri Ajntrahta remizirali su sa Verderom na svojoj "Komercbank Areni", na kraju je bilo 2:2 (0:2). Gosti su poveli u 37. minutu preko Zlatka Junuzovića, da bi samo šest minuta kasnije domaću publiku ponovo utišao Bartels. Sa 0:2 za goste iz Bremena otišlo se na odmor, da bi se domaćin trgao već na startu nastavka.

Nakon kornera i udarca Abrahama, lopta je pogodila Mijata Gaćinovića, a od srpskog reprezentativca se odbila pravo u mrežu gostiju.

Igrao se 73. minut, kada su domaći došli do poravnanja, strelac je sa bele tačke bio Fabijan.

BONUS VIDEO: ESPRESO na treningu omladinaca Brodarca