POČELO ŠPANSKO PRVENSTVO: Gudelj odigrao ceo meč za Sevilju! (FOTO)
Detalj sa utakmice Sevilja - Valensija, Foto: Joaquin Corchero / Zuma Press / Profimedia

KREĆU FUDBALSKA UZBUĐENJA

Rajo Valjekano na gostovanju savladao Almeriju

Objavljeno: 01:54h

Fudbaleri Valensije neočekivano su pobedili Sevilju 2:1, u prvom kolu španskog prvenstva.

Muktar Diakabi doveo je Valensiju u vođstvo u 60. minutu, a domaćin je poravnao deset minuta kasnije pogotkom Jusefa En Nesirija.

Međutim, Valensija je došla do pobede u 89. minutu, a strielac za sva tri boda bio je Havi Gera.

Za Sevilju je čitav meč odigrao Nemanja Gudelj, dok je golman Marko Dmitrović bio na klupi.

Uroša Račića nije bilo u protokolu Valensije.

Fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su na gostovanju Almeriju sa 2:0, u meču koji je otvorio sezonu u španskoj Primeri.

Gosti su oba gola postigli sa "bele tačke", a u strelce su se upisali Isi Palason u 20. i Randi Nteka u 28. minutu.

Srpski fudbaler Srđan Babić odigrao je ceo meč za domaći tim, dok je Marko Milovanović ušao u igru u 83. minutu.