NEKA SE SPREMI BRAGA: TSC pokorio Niš pred debi u kvalifikacijama za LŠ!
Velika borba vodila se u Nišu, Foto: Starsport

Fudbaleri TSC-a upisali su prvu pobedu u novoj sezoni Superlige Srbije.

Vicešampion je u okviru 2. kola savladao Radnički u Nišu rezultatom 3:0.

TSC posle dva odigrana kola ima četiri boda, dok su Nišlije i dalje bez boda.

Izabranici Žarka Lazetića tako su napravili najbolju moguću uvertiru za početak kvalifikacija za Ligu šampiona i duel sa Bragom.

Posle prvih 45 minuta golova nije bilo, a onda su gosti iz Vojvodine u nastavku postigli čak tri gola.

Aleksandar Ćirković je pogodio za 1:0 u 63. minutu, Marko Rakonjac je svojim prvencem povisio na 2:0 u 83. minutu, dok je konačnih 3:0 postavio Nikola Kuveljić u 90. minutu.

U sledećem kolu TSC će dočekati Radnički 1923, a Radnički će u Beogradu igrati protiv Partizana.

Standings provided by Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU