KRASO IZLOMIO BLEKIJA, DELIJE U EKSTAZI: Napadač Zvezde ponizio štopera Srbije i bivšeg asa Partizana! (VIDEO)
Nikola Milenković/Žan-Filip Kraso, Foto: Starsport/Peđa Milosavljević

u ovom su naročito uživali

Kraso je u 53. minutu prihvatio loptu na 35 metara od gola Fjorentine kom je bio okrenut leđima

Navijači Crvene zvezde su u ekstazi posle premijerne, doduše prijateljske, utakmice na stadionu "Rajko Mitić" u novoj sezoni.

Predvođeni novim trenerom Barakom Baharom, crveno-beli su zgromili Fjorentinu sa 5:0, i to sve golovima u prvih pola sata igre, a "Delije" prepručavaju na društvenim mrežama najbolje momente sa meča.

Više nego ijedan gol oduševio ih je jedan potez, a ne čudi zašto.

Jedno od brojnih letošnjih pojačanja na kojima je Bahar insistirao, napadač Žan-Filip Kraso, bio je strelac drugog gola prvaka Srbije, ali je podigao na noge sve na tribinama driblingom u drugom poluvremenu.

Reprezentativac Obale Slonovače je u 53. minutu prihvatio loptu na 35 metara od gola Fjorentine kom je bio okrenut leđima, oslobodio se čuvara pa krenuo ka golu. Prepreka mu je bio član selekcije Srbije i bivši štoper Partizana, Nikola Milenković.

Kraso je proturio loptu kroz noge popularnom Blekiju koji je pokušao da se "popravi", ali uklizavanjem nije dohvatio ni loptu ni brzonogog napadača Zvezde.

Jasno je da su navijači crveno-belih posebno uživali u ovom driblingu.

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU