TOTALNA LUDNICA U MAJAMIJU: Mesi ČUDESNIM golom iz slobodnjaka doneo pobedu Interu na svom debiju! (VIDEO)
Lionel Mesi slavi pobedonosni gol, Foto: Nick Tre. Smith / Zuma Press / Profimedia

MAJSTOR

Leo Mesi imao je debi iz snova u dresu novog kluba

Objavljeno: 08:40h

Lionel Mesi protekle noći odigrao je svoj prvi meč u dresu Intera iz Majamija.

Klub sa Floride je u 1. kolu KONKAKAF Liga kupa na svom terenu savladao meksički Kruz Azul rezultatom 2:1.

Junak Intera bio je upravo Mesi koji je u svom stilu u četvrtom minutu nadoknade fenomenalnim pogotkom iz slobodnog udarca doneo pobedu svom timu.

Izveo je savršen slobodnjak sa nešto više od 20 metara i poslao loptu u rašlje golmana Kruz Azula i tako doneo prvu pobedu klubu iz Majamija posle skoro dva meseca.

Tribine su bile prepune poznatih ličnosti, pa smo mogli da vidimo Lebrona Džejmsa, Kim Kardašijan, Serenu Vilijams, Dejvida Bekama i Viktoriju..

Mesi je u igru ušao u 54. minutu.

- Video sam gol, znao sam da moram da pogodim. Bila je to poslednja akcija na utakmici i želeo sam da pogodim kako ne bismo šutirali penale. Bilo je vrlo bitno za nas da pobedimo, jer će nam to doneti samopouzdanje tokom daljeg toka turnira - rekao je Mesi posle meča.

Pored Mesija za Inter iz Majamija gol je postigao i Tejlor u 44. minutu, dok je za Kruz Azul strelac bio Antuna u 65. minutu.