Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 20:17h

Znojili su nam se dlanovi, živci su bili na ivici, ali na kraju smo dobili divan poklon od Slavoljuba Muslina i njegovih Orlova.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Srbija je slavila u Gruziji sa 3:1 (1:1), ali je ta pobeda ostvarena na daleko teži način, nego što je očekivano pre utakmice.

Gruzija je povela u prvom poluvremenu posle velikog kiksa Aleksandra Kolarova, kada je gol postigao Nika Kačarava, ali su naši izjednačili u 45. minutu, preko Tadića, posle penala skrivljenog nad Kostićem.

U drugom delu, Srbi su bolje otvorili meč, što im se isplatilo u 64. minutu, kada je Aleksandar Mitrović bio precizan na asitenciju Tadića, da bi posle toga, konačan rezultat postavio Mijat Gaćinović, debitant, opet posle asistencije Dušana Silnog!

Zbog ove pobede, naša reprezentacija je sada izbila na prvo mesto grupe, sa bodom više od Irske, koja tek treba da odigra svoj duel sa Velsom od 20.45.

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...