Uspešan start Orlića u kvalifikacijama, Slovačkoj presudio Partizanov talenat!

minimalac

Na otvaranju turnira, domaćin, Nemačka je savladala Kipar 2:1 (1:1) i to pobedničkim golom u 93. minutu

Omladinska reprezentacija Srbije (generacija 1998) odigrala je prvi meč u Grupi 2, elitne runde kvalifikacija na putu do UEFA Evropskog prvenstva U-19 u Gruziji (02/15. jul 2017).

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Naša selekcija pobedila je Slovačku sa 1:0 (0:0), a jedini gol postigao je Đorđe Jovanović na asistenciju Save Radića, u 62. minutu.

Tako su naši omladinci trijumfalno počeli poslednji kvalifikacioni krug na turniru u Nemačkoj, koji će trajati do 28. marta. Pored Srbije, domaćina Nemačke, u Grupi 2 su još selekcije Slovačke i Kipra.

Meč protiv Slovačke obeležila je dominacija srpskog tima, koji je u svim segmentima igre bolji i uspešniji. Podatak o šutevima na gol protivnika (8:4 u korist Srbije) dobar je pokazatelj šta se dešavalo na terenu Stadiona Somerdam, u nemačkom gradiću Raselshajmu.