KADA IGRA ZVEZDA, URGENTNI CENTAR JE NA NOGAMA: Ovi momenti skratili su život svakom Deliji tokom tekuće sezone! (VIDEO)

A, KAŽU, DOSADNO...

Predstavljamo vam Zvezdine trenutke iz ove sezone o kojima će se pričati u godinama ispred nas
Objavljeno: 17:03h

Crvena zvezda - Napredak 2:2

Prva utakmica superligaške sezone počela je veoma loše po crveno-bele, koji su posle prvog poluvremena gubili sa 0:2, da bi u drugom poluvremenu, ponajviše zahvaljujući jedinoj dobroj partiji Pabla Moučea u crveno-belom dresu stigli do izjednačenja i do poslednjeg momenta jurili pobedonosni gol, koji umalo da i postignu.

Ludogorec - Crvena zvezda 2:2

Utakmica koja će ostati upamćena po sjajnim golovima Kange i Kataija, ali i po velikoj greški odbrane koja je dopustila Ludogorecu da izjednači i postigne, ispostaviće se, ključni pogodak u dvomeču.

Crvena zvezda - Ludogorec 2:2, 2:4 posle produžetaka

Ono što će posle ove utakmice ostavljati gorak ukus u ustima svakog simpatizera šampiona Srbije sigurno je crveni karton Gelora Kange na poluvremenu, gotovo bez razloga.