Bajern može da počne da slavi! Ode Lajpcig! (VIDEO)

Bundesliga, 25. kolo!

Lajpcig je gostovao u Bremenu, gde je domaća ekipa Verdera ubedljivo slavila rezultatom 3:0
Objavljeno: 23:05h

Ovog popodneva odigrano je pet utakmica 25. kola Bundeslige, u centru pažnje je drugi uzastopni poraz drugoplasiranog Lajpciga.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Lajpcig je gostovao u Bremenu, gde je domaća ekipa Verdera ubedljivo slavila rezultatom 3:0. Ovo je veoma važna pobeda za tim sa ''Vezera'', koji je uspeo da se odmakne od zone ispadanja. Verder je poveo u 34. minutu golom Zlatka Junuzovića, a isti igrač je početkom drugog poluvremena asistirao Grilišu za 2:0.

Tačku na ovu utakmicu stavio je rezervista Kainc u 90. minutu, samo dva minuta pošto je ušao u igru - 3:0. Efikasno je bilo i u Kelnu, gde su domaći ''Jarčevi'' savladali Hertu sa 4:2 i

značajno se približili plasmanu na evropsku scenu.