GOLEADA U NEMAČKOJ: Bajern rasturio Šalke, Union Berlin siguran protiv Frajburga!
Detalj sa utakmice Bajern Minhen - Šalke, Foto: ULMER / imago sportfotodienst / Profimedia

BUNDESLIGA, 32. KOLO

Pobedu na svom terenu zabeležio je i Ajntraht

Objavljeno: 21:53h

Fudbaleri minhenskog Bajerna pobedili su na svom terenu Šalke sa 6:0, u meču 32. kola nemačke Bundeslige.

Strelci za Bajern bili su Tomas Miler u 21, Jošua Kimih iz penala u 29, Serž Gnabri u 50. i 66, Matis Tel u 80. i Nusair Mazraui u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

U narednom kolu, Bajern će dočekati Lajpcig, dok će Šalke ugostiti Ajntraht.

U istom terminu, Union Berlin je na svom terenu pobedio Ajntraht sa 4:2.

Strelci za Union Berlin bili su Kevin Behrens u petom, Šeraldo Beker u 36. i 38. i Aisa Laiduni u 80. minutu, dok su golove za Ajntraht postigli Manuel Gulde u 56. i Bićenco Grifo iz penala u 70. minutu.

U sledećem kolu Union Berlin će gostovati Hofenhajmu, dok će Frajburg dočekati Volfsburg.

Pobedu na svom terenu zabeležio je i Ajntraht, savladavši Majnc sa 3:0, golovima Daiči Kamade iz penala u 18, Bute u 40. i Kolo Muanija u 59. minuta.

U ostalim mečevima, Bohum je kao domaćin savladao Augzburg sa 3:2, dok je Volfsburg pobedio na svom terenu Hofenhajm sa 2:1.