Radost fudbalera Partizana, Foto: Starsport©/Srđan Stevanović

SUPERLIGA SRBIJE, 4. KOLO PLEJ-OFA

Pogađali Zlatan Šehović u prvom i Rikardo Gomeš u drugom poluvremenu

Objavljeno: 22:06h

Fudbaleri Partizana pobedili su Novi Pazar sa 2:0 u četvrtom kolu plej-ofa Superlige Srbije pred praznim tribinama stadiona u Humskoj ulici.

Crno-beli su poveli golom Zlatana Šehovića posle skoka nakon drugog vezanog kornera Danila Pantića.

Gosti su nekoliko minuta sredinom prvog poluvremena dolazili do šesnaesterca domaćina, ali su se napadi tu i završili.

U 40. minutu videli smo solo akciju Kvinsija Meniga koji je uputio šut sa 18-19 metara i pogodio prečku, a Lazar Slavković je već bio savladan.

Detalj sa utakmice Partizana i Novog Pazara
Detalj sa utakmice Partizana i Novog Pazarafoto: Starsport©

Konačan rezultat postavio je Rikardo Gomeš u 81. minutu posle nesebičnog pasa Fusenija Dijabatea.

Prethodno je Janko Jevremović na maestralan način poslao loptu u prostor.

U nadoknadi vremena Novi Pazar je tražio jedanaesterac, ali nije bilo dovoljno elemenata da bi se isti dosudio.