Dosadno veče u Madridu, glamur i sjaj Kneževine vrede više od Pepa i arapskih miliona! (VIDEO)

liga šampiona, 1/8 finala

Objavljeno: 22:50h

Fudbaleri Atletika i Monaka su poslednji četvrtfinalisti Lige šampiona!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Jorgandžije su odigrale 0:0 na svom stadionu sa Bajerom i tako odbranile prednost od 4:2 koju su stekli u Nemačkoj, dok su Kneževi savladali u uzbudljivom meču Mančester Siti rezultatom 3:1 i tako posle 5:3 na Ostrvu kupili kartu za osam najboljih.

Strelci za Monako bili su Kilijan Mbape u osmom, Fabinjo u 29 i Bakajoko u 77. minutu.

Gosti su imali aktivan rezultat od 71. minuta kada je na 2:1 smanjio Leroj Sane, ali to je bio i njihov poslednji trzaj.

Sva dešavanja pre, tokom i posle utakmica pratili ste uz naš dobro poznati lajv blog!