Lesterova bajka polako postaje Šekspirov roman! A Juve... pa Juve je Juve! (VIDEO)

liga šampiona, 1/8 finala

Objavljeno: 22:41h

Fudbaleri Juventusa i Lestera pridružili su se Real Madridu, Borusiji, Bajernu i Barselonu u četvrtfinalu Lige šampiona!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Stara dama je bez većih problema trijumfovala sa 1:0 nad Portom pogotkom Paula Dibale sa bele tačke u 43. minutu i ukupnim rezultatom 3:0 obezbedila mesto u osam najboljih.

Lisice su na svom stadionu pobedile sa 2:0 Sevilju i tako posle poraza u Andaluziji od 2:1 nastavile da žive još jednu bajku.

Strelci su bili Ves Morgan u 27, odnosno Mark Olbrajton u 54. minutu.

Španski predstavnik je mogao do poravnanja u ukupnom rezultatu u 80. minutu, ali je penal koji je izveo Stiven N'Zonzi odbranio je heroj večeri Kasper Šmajhel!

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog!