KAKAV AMATERIZAM STEVANOVIĆA: Partizan PRIMIO gol sa skoro POLA terena! (VIDEO)
Nemanja Stevanović, Foto: Starsport/Peđa Milosavljević

NEVERICA

Objavljeno: 19:30h

Fudbaleri Čukaričkog vode rezultatom 1:0 protiv Partizana na poluvremenu utakmice 1. kola plej-ofa Superlige Srbije.

Na Banovom Brdu nismo videli preterano dobar fudbal, ali jesmo neverovatan pogodak kapitena domaćeg tima Marka Docića.

Marko Docić
Marko Docićfoto: Starsport

On je u 42. minutu imao slobodan udarac sa oko 40 metara, ali mu to nije bio problem da postigne gol.

Sjajno je šutirao i prevario očajno postavljenog Nemanju Stevanovića, koji je amaterski reagovao u ovoj situaciji.

Partizan se sada nalazi u bezizlaznoj situaciji i u drugom poluvremenu moraće po preokret ukoliko želi da zadrži bilo kakve šanse za mesto u kvalifikacijama za Ligu šampiona.