MA, KAKAV BRE BENITEZ! Jokan očitao lekciju Rafinom Njukaslu! (VIDEO)

Bravo, majstore!

Njegova ekipa se tom pobedom dodatno približila šestom mestu na tabeli, onom koje vodi u plejof za ulazak u Premijer ligu...

Fulam je uspeo da nanese težak poraz Njukaslu, ekipi koja je vodeći tim druge engleske lige, popularnog Čempionšipa.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Fulam je poveo sa čak 3:0, a dva gola je postigao Rajan Sesenjo, momak oko koga se bore veliki evropski klubovi.

Kerni je uspeo u 15. minutu da postigne gol za 0:1, da bi Sesenjo sa dva gola u 52. i 59. minutu doneo veliku prednost gostima. Jedini pogodak za domaćina postigao je Marfi u 76. minutu.

Mitrović ponovo nije igrao u dresu Njukasla, ali to već uopšte nije vest, čini se.

Fulam se nalazi na samo 2 boda od mesta koje vodi u plej-of, a ima i utakmicu manje od Lidsa, Hadersfilda i Ridinga koji su ispred njih na tabeli.

BONUS VIDEO: Zastava Partizana okrenuta naopako na 153. Večitom derbiju!