VLAHOVIĆ BEZ GOLA U SERIJI A DVA I PO MESECA! Sasuolo nokautirao Juventus (FOTO)
Dušan Vlahović (desno) na utakmici Sasuola i Juventusa, Foto: EPA/SERENA CAMPANINI

SERIJA A, 30. KOLO

Dušan je na terenu proveo 90 minuta, a njegov saigač Filip Kostić izašao je u 66. minutu

Fudbaleri Juventusa doživeli su drugi uzastopni poraz u Seriji A pošto su u 30. kolu izgubili u gostima od Sasuola sa 1:0 u 30. kolu.

Sve se više priča o odlasku Dušana Vlahovića, a srpski napadač dva i po meseca je bez gola u nacionalnom prvenstvu, odnosno devet duela zaredom.

Radost fudbalera Sasuola
Radost fudbalera Sasuolafoto: EPA/SERENA CAMPANINI

Nekadašnji napadač Partizana proveo je na terenu 90 minuta, a njegov saigrač Filip Kostić izašao je u 66. minutu.

Samo dva minuta ranije Nikolo Fađoli očajno reagovao i poslao loptu do Gregora Defrela koji je po zemlji poslao loptu u donji desni ugao.