OVO SE NIKAD NIJE DESILO: Navijači Barselone su zaista izazvali zemljotres posle šestog gola! (FOTO) (VIDEO)

da li je moguće?

Ove podatke je potvrdio i Seizmološki zavod Španije

U trenutku kada je Barselona postigla šesti pogodak na revanš meču protiv Pari Sen Žermena u osmini finala Lige šampiona u Španiji se osetio blagi potres.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Španski seizmološki zavod je potvrdio da u momentu kada je Serđi Roberto pogodio mrežu "svetaca" navijači Barselone su izazvali blagi zemljotres prilikom radovanja.

- Slavlje je izazvalo blaži zemljotres. Pratim seizmometar na utakmicama Barselone i koncertima i ovo je bio najjači potres tog tipa ikada registrovan na "Kamp Nou" - objasnio je seizmolog Đordi Dijas.

Podsećamo da je katalonskom timu bila potrebna pobeda od pet golova razlike u revanšu, a da je gol odluke pao u 95. minutu i to nakon što je do 88. minuta bilo 3:1, a ovaj podvig niko pre njih nije uspeo da napravi.

BONUS VIDEO: BOMBA IZ SRBIJE: Naša rukometašica je najvrelija riba Evrope!