Uspešan dan za Srbe, sjajan derbi Liona i Rome, Junajted odigrao onako kako Murinjo obožava! (VIDEO)

1/8 finala le

Odigrana je osam mečeva u okviru 1/8 finala Lige Evrope
Objavljeno: 23:05h

Fudbaleri Mančester Junajteda remizirali su na gostovanju Rostovu (1:1) u prvoj utakmici osmine finala Lige Evrope.

Crveni đavoli su poveli sa 1:0 pogotkom Mkitarijana, ali je domaći tim uspeo da početkom drugog poluvremena poravna rezultat i do kraja meča sačuva svoju mrežu.

Anderleht je minimalnim rezultatom savladao Apoel na Kipru. Za belgijski tim svih 90 minuta igrao je Uroš Spajić, dok je na klupi ceo meč presedeo Ivan Obradović.

Kopenhagen, za koji nastupaju Uroš Matić i Andrija Pavlović, pobedio je pred svojim navijačima ekipu Ajaksa (2:1). Matić je sve vreme bio na terenu, dok je Pavlović u igru ušao u 63. minutu.