ZVEZDA GA DALA ZA SIĆU, A ON IGRA KAO PREPOROĐEN! Ušao u igru i rešio derbi vredan Evrope za 19 minuta (VIDEO)
Ibrahim Mustafa i Nemanja Motika, Foto: Starsport©

bez šanse na marakani

Crveno-beli su ga prodali za 500.000 evra

Fudbaleri Crvene zvezde suvereno grabe ka šestoj uzastopnoj titulu prvaka Srbije i plasmanu u grupnu fazu Lige šampiona.

Crveno-beli su ostali u konkurenciji i za Kup Srbije, odnosno treću duplu krunu zaredom, a deo tih uspeha u prvom delu sezone bio je i jedan stranac.

Fudbaleri Crvene zvezde
Fudbaleri Crvene zvezdefoto: Starsport©

U pitanju je Ibrahim Mustafa (22) koji je u svim takmičenjima odigrao 19 utakmica i upisao tri asistencije.

U februaru je prodat LASK-u iz Linca za 500.000 evra i potpisao je ugovor na dve i po godine, odnosno do leta 2026. godine.

Ibrahim Mustafa
Ibrahim Mustafafoto: Starsport©

Da su ga se Beograđani lako odrekli, momak iz Gane pokazao je na meču protiv Šturma iz Graca kada je doneo preokret i pobedu crno-belima.

Gosti su vodili 1:0, a ofanzivac je ušao u 60. minutu i već u 71. poravnao rezultat, a samo osam minuta kasnije došao je i do asistencije.

Ovo je bio drugi pogodak i isto tako drugo dodavanje momka rođenog u Tamali, a LASK je zadržao treće mesto u austrijskoj Bundesligi.