DIBALA MATIRAO VANJIN I RADONJIĆEV TORINO: Matić sve bliži Ligi šampiona!
Vanja Milinković-Savić ne uspeva da odbrani penal Paulu Dibali, Foto: EPA/Alessandro Di Marco

serija a, 29. kolo

Verona je bez povređenog Darka Lazovića slavila protiv Sasuola

Fudbaleri Rome pobedili su na gostovanju Torino sa 1:0. "Vučicu" je do pobede doveo Paulo Dibala, koji je u osmom minutu bio precizan sa penala.

Za Torino je ceo meč branio srpski golman Vanja Milinković-Savić, dok je Nemanja Radonjić igrao do 79. minuta. Nemanja Matić je za Romu igrao od 74. minuta umesto povređenog Solbakena.

Roma je pobedom stigla do trećeg mesta sa 53 boda, a Torino je 11. sa 38 bodova. Rimski klub u narednom kolu dočekuje Udineze, dok "Bikovi" dočekuju Salernitanu.

SERGEJ NOVIM GOLOM PROSLAVIO SREBRNOG ORLA : Magija Alberta srušila Juventus, Vlahović TRAGIČAR! (VIDEO)

Verona je na svom terenu pobedila Sasuolo sa 2:1, i tako prekinula seriju od šest vezanih mečeva bez pobede.

Sasuolo je poveo preko Abdua Haruija u 34. minutu, dok je domaći tim u nastavku preokrenuo preko Federika Ćekerinija u 84. i Adolfa Gaiča u petom minutu nadoknade.

Sasuolo je na 12. mestu sa 37 bodova, a Verona se nalazi na 18. poziciji, u zoni ispadanja, sa 22 boda. U sledećem kolu Sasuolo dočekuje Juventus, dok Verona gostuje Napoliju.