Deportivo sa penala spasio živu glavu i pobegao od opasne zone! (VIDEO)

Primera, 21. kolO!

Fudbaleri Deportiva i Betisa igrali su danas u Korunji nerešeno 1:1, u zaostaloj utakmici 21. kola Primere.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Betis je bio blizu pobede, pošto je vodio od 70. minuta golom Kristijana Pičinija do pred sam kraj.

Ipak, Selso Borhes je iz penala u trećem minutu sudijske nadoknade vremena izjednačio i doneo važan bod Deportivu u borbi za opstanak.

Betis je 14. na tabeli španskog prvenstva sa 28 bodova, dok je Deportivo 17. sa četiri manje.

Srpski fudbaler Darko Brašanac bio je u prvoj postavi Betisa. On je igrao do 86. minuta, kada ga je zamenio Rafael Navaro.

BONUS VIDEO: Zastava Partizana okrenuta naopako na 153. Večitom derbiju!