OVO JE POTPUNO ČUDESNO! OVO SE NIKADA NIJE DOGODILO! Barselona ispisala istoriju fudbala (VIDEO)

Sva dešavanja sa mečeva možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...
Objavljeno: 23:08h

Neverovatno!!!! Ovo se nikada nije dogodilo!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Barselona je ušla u istoriju svetskog fudbala!!! Posle velikih 4:0, koje je Pari Sen Žermen imao iz prvog meča, Barsa se pobedom od 6:1 plasirala u četvrtfinale. Dortmund je rutinski, uz het trik Obamejanga i jedan gol Kristijana Pulišića prošetao pored Benfike sa 4:0, uprkos deficitu od 0:1 iz Lisabona.

Pogodak odluke pao je u 95. minutu, a postigao ga je Serđi Roberto! Objektivno, najzaslužniji za ovakav rezultat bio je Nejmar, koji je dao dva gola od 88. do 91. minuta, kojima je vratio nadu Blaugrani. Po jedan su dali Suarez i Mesi, a jedan je bio delo nesrećnog Kurzave koji je sam smestio loptu u svoju mrežu!

Za Parižane, jedini pogodak dao je Kavani, a tada je rezultat bio 3:1, i gotovo svi su pomislili da je za Barsu sve gotovo.

Naravno, ovo je prvi put u istoriji fudbala da se dogodio ovakav preokret, a ukoliko vas zanima koji su do sada bili najveći, pisali smo o tome JUČE!

Inače, u ekipi Benfike prvi nastup u Ligi šampiona upisao je i Andrija Živković.

Sva dešavanja sa mečeva mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...