POKRENUTA ISTRAGA ZBOG GOLA U 90. MINUTU! Ne može bez haosa - pobeda "romantičara" NEREGULARNA?
OFK Beograd - Sinđelić, Foto: Printscreen/Youtube/Butasport.rs

šok!

"Romantičari" slavili u samom finišu meča

Objavljeno: 18:03h

Utakmica 18. kola Srpske lige Beograd, između OFK Beograda i Sinđelića koja je završena rezultatom 2:1 je pod istragom, piše "Sportklub".

Utakmica je odigrana 18. marta, a kako navodi pomenuti izvor, već su pokrenuti inicijalni zahtevi, zatražene izjave od aktera, predstavnika klubova i službenih lica.

Kompletan postupak u ovom trenutku nalazi se u rukama Dragana Krstića, oficira za integritet Fudbalskog saveza Beograda.

Istražni postupak podrazumeva i stručne izveštaje trenerske organizacije, skeniranje sumnjivih detalja i golova. Pod posebnom lupom, biće okolnosti postizanja drugog, odlučujućeg, gola Filipa Halabrina u 90. minutu, za pobedu OFK Beograda od 2:1.

"Romantičari" su prethodno poveli preko Nenada Kudrića, sredinom drugog poluvremena. Izjednačio je Nikola Mikić, iz slobodnog udarca, u 86. minutu i najavio neočekivana uzbuđenja u finišu.

Slučaj utakmice OFK Beograd - Sinđelić mogao bi da bude zaključen za desetak dana, a videćemo koji će biti epilog.