REAL SPAKOVAO 6 KOMADA VALJADOLIDU! Het-trik neverovatnog Benzeme, a kada vidite koliko mu je trebalo vremena...
Karim Benzema, Foto: EPA/Rodrigo Jimenez

NEMILOSRdna partija

U prvom poluvremenu je već bilo 4:0

Objavljeno: 18:34h

Fudbaleri Real Madrida su demolirali ekipu Valjadolida sa 6:0, u okviru 27. kola Lalige.

Sve je bilo gotovo već u prvom poluvremenu kada su viđena četiri gola, od čega tri neverovatnog Francuza Karima Benzeme.

Napadač "kraljevskog" kluba je za samo sedam minuta pogodio tri puta mrežu rivala, dok Rodrigo pokrenuo kišu golova u 22. minutu.

U drugom delu meča Real je malo spustio gas i postigao samo jedan gol koji je bio delo Asensija.

A šesti gol za kraljevski klub je postigao Lukas Vaskes u nadoknadi vremena.

Naredno kolo Madriđanima donosi okršaj sa ekipom Viljareala, dok Valjadolid će dočekati Majorku.