SASUOLU SPEKTAKL OD SEDAM GOLOVA PROTIV ROME! Fiorentina osvojila Kremonu, remi Verone i Monce (FOTO)
Slavlje fudbalera Sasuola na Olimpiku, Foto: marco iacobucci / ipa-agency.net / IPA / Profimedia

SERIJA A, 26. KOLO

Četiri srpska fudbalera bila na terenu, jedan na klupi, a drugi van protokola

Jedan Srbin odigrao nerešeno, druga grupa pobedila, a treća izgubila u 26. kolu Serije A.

NAPOLI NA +18! Atalanta u Napulju pala u drugom poluvremenu (FOTO)

Fudbaleri Fiorentine pobedili su Kremoneze sa 2:0 na gostovanju golovima Rolanda Madragore u 27. i Artura Kabrala u 50. minutu.

U sastavu "viole", Nikola Milenković odigrao je ceo meč, Luka Jović ušao je u 68. minutu mesto Artura Kabrala, a Aleksa Terzić nije bio u protokolu.

Detalj sa utakmice Fiorentine i Kremonezea
Detalj sa utakmice Fiorentine i Kremonezeafoto: www.imagephotoagency.it / imago sportfotodienst / Profimedia

Darko Lazović odigrao je ceo meč u dresu Verone u remiju sa Moncom 1:1.

Domaćin je poveo golom Simonea Verdija u 51. minutu, a izjednačenje je stiglo četiri minuta kasnije preko Stefana Sensija.

Darko Lazović na utakmici Verone i Monce
Darko Lazović na utakmici Verone i Moncefoto: Ettore Griffoni/LiveMedia / ipa- / PA Images / Profimedia

Sedam golova videli smo na rimskom Olimpiku gde je Sasuolo slavio sa 4:3 protiv Rome, a na početku je heroj bio Armand Lorijente.

Francuz je dao dva gola u 13. i 18. minutu, a smanjio je Nikola Zalevski u 26, dok je u nadoknadi prvog poluvremena crveni karton dobio Maraš Kumbula.

Detalj sa utakmice Rome i Sasuola
Detalj sa utakmice Rome i Sasuolafoto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

"Vučica" je bila dotučena 60 sekundi kasnije kada je sa penala bio precizan Domeniko Berardi.

Izabranici Žozea Murinja smanjili su u 50. minutu na 3:2, a na 4:2 povećao je Andrea Pinamonti.

Detalj sa utakmice Rome i Sasuolafoto: Insidefoto / ddp USA / Profimedia

Konačan rezultat postavio je Žoržinjo Vajnaldum u četvrtom minutu nadoknade drugog poluvremena.

Nemanja Matić odigrao je ceo meč i u 54. minutu dobio žuti karton, dok je Mile Svilar ostao na klupi.