Hajka može da počne! Vukove čeka borba za goli život! (VIDEO)

Bundesliga, 22. kolo!

Gužva će biti u bici za opstanak i to između veoma poznatih klubova
Objavljeno: 22:53h

U prvom meču 22. kola Bundeslige, ekipa Verdera je uspela da slavi na gostovanju Volfsburgu i da tako izađe iz zone ispadanja.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Velika borba će se do kraja šampionata voditi za opstanak i to između veoma poznatih klubova.

Volfsburg i Verder su jedni od tih klubova, obe ekipe su u katastrofalnoj formi iako važe za timove koji su mogli da konkurišu i za mesto u evropskim takmičenjima.

Volfsburg je dočekao Verder, a gosti su imali više sreće i znanja, slavili su sa 1:2.

Serž Gnabri je za 8 minuta srušio domaćina. Prvo je levicom sa 16 metara uspeo da pogodi mrežu "Vukova", da bi u 18. minutu lopta došla do njega, pa ju je zakucao sa pet metara u gol.

Samo minut kasnije nakon kornera i asistencije Didavija, Borha Majoral uspeva da smanji rezultat sa nekoliko metara od gol linije, ali je to bilo sve od domaćina na ovom meču.