Nastasić dao autogol, ali... Šalke, Krasnodar i Junajted u osmini finala Lige Evrope! (VIDEO)

1/16 finala lige evrope!

U Sent Etjenu bilo je interesantno gledati duel dva brata Pogbe na terenu

Fudbaleri Krasnodara, Šalkea i Mančester junajteda plasirali su se danas u osminu finala Lige Evropa.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Krasnodar je napravio najveće iznenađenje pošto je eliminisao turski Fenerbahče.

Revanš u Istanbulu završen je 1:1, a ruski klub se plasirao dalje pošto je u prvoj utakmici na svom terenu pobedio sa 1:0.

Krasnodar je vodio golom Fjodora Smolova u sedmom minutu, a Fenerbahče je do kraja utakmice uspeo samo da izjednači, preko Souse u 41.

Junajted je pobedio Sent Etjen i u drugoj utakmici. Posle 3:0 u Mančesteru, ekipa Žozea Morinja je u revanšu u Francuskoj pobedila 1:0, golom Henrika Mhitarjana u 17. minutu.

Sent Etjen nije uspeo ništa da uradi, iako je od 63. minuta imao igrača više, posle drugog žutog kartona i isključenja štopera engleskog kluba Erika Bejlija.

Šalke je sačuvao prednost od tri gola nad grčkim PAOK-om iz prve utakmice i prošao dalje posle 1:1 u revanšu u Gelzenkirhenu.

Pobednik dvomeča je praktično bio rešen već u 23. minutu revanša, kada je Alesandro Šof doveo Šalke u prednost.

PAOK je ostao neporažen zbog autogola srpskog reprezentativca Matije Nastasića u 25. minutu, ali nije uspeo da preokrene.

Ostale revanš utakmice šesnaestine finala Lige Evropa igraće se u četvrtak.

BONUS VIDEO: KURIR TV: Dolazak fudbalera Partizana na meč košarkaša Partizana i PAOK-a!