POTOP ALEKSANDRA STANOJEVIĆA: "Ko će kome, ako neće svoj svome!"
Aleksandar Stanojević, Foto: @Starsport/Srđan Stevanović

šok!

Stanojević će ovaj poraz dugo pamtiti

Objavljeno: 19:44h

Bivši trener Partizana Aleksandar Stanojević je nedavno preuzeo klupu Konjaspora, ali je već doživeo prvi neuspeh.

Konjasport je ispao iz nacionalnog kupa od Gacijantepa posle penala, a dvojica bivših igrača su mu "došla glave".

Rezultat je posle 120 minuta glasio 1:1, a onda je tek usledila prava drama.

Poveo je Gacijantep u 108. minutu meča, Eskihelač je postigao pogodak i to ni manje, ni više, nego na asistenciju Lazara Markovića, čoveka koji je u prethodnoj sezoni bio kapiten Partizana, koji je sa klupe predvodio upravo Stanojević.

Uspeo je tim srpskog stručnjaka da se povrati i izjednači u 120. minutu, te je došlo do penala.

Na "penal lutriji", uspešniji je bio Gacijantep, za koji je jedanaesterac izveo i Marko Jevtović, još jedan bivši fudbaler Stanojevića iz Partizana.

Jevtović je bio siguran, da bi se raspucavanje završilo tek nakon 13 penala i to rezultatom 8:7 za ekipu Konjaspora.