Partizan i Rad publici pevali uspavanku, ali je Đurđević spasio stvar! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 22. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 16:11h

Partizan je pobedom započeo prolećni deo takmičenja u Superligi Srbije i tako nastavio da diše za vratom Crvenoj zvezdi u borbi za titulu.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Na meču na Banjici, crno-beli su slavili nad Radom sa 1:0 (0:0), ali da nije bilo drugog poluvremena, publika bi se bukvalno uspavala po ovom tmurnom beogradskom danu.

Jedini pogodak na meču postigao je Uroš Đurđević, a gol je pao posle kornera. Interesantno, bio je to prvi udarac iz ugla na utakmici koji nije izveo Alen Stevanović, već Marko Janković.

Dokle god se ovakve stvari budu dešavale, Nikola Jokić neće biti istinska NBA zvezda! (VIDEO)

Rad je imao priliku da izjednači, ali nju nije iskoristio bivši igrač crno-belih Nikola Drinčić. Samo minut posle toga, strelac jedinog gola Đurđević se propisno obrukao, a to možete da pogledate OVDE.

Posle ovog meča, Partizan ima šest bodova manje od Crvene zvezde, a tri više od Voše, koja je takođe slavila nad Spartakom u istom terminu. Rezultat je bio 4:1, takođe u gostima.