Dva crvena, pet golova... Na papiru najdosadniji meč kola se ispostavio kao opšta ludnica! (VIDEO)

primera, 23.kolo

Objavljeno: 23:04h

Fudbaleri Granade su uspeli da savladaju Betis na svom stadionu u na jednom veoma ludom meču!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

U okviru 23. kola Primere domaćin je slavio sa 4:1 i tako uspeo da se posle dugo vremena vrati u borbu za opstanak.

Utakmica je rešena već posle 33. minuta igre - pogotke su redom postizali Mehdi Karsela, Adrian Ramos i Andreas Pereira, da bi pometuti Ramos na 4:0 povisio u 64. minutu.

Potom su zbog nesportskih poteza isključeni Pereira i igrač Betisa Leiva, da bi u 75. minutu konačan rezultat postavio Petros.

Granada se nalazi na deobi 18. pozicije sa Hihonom, a Betis je na bezbednoj 13. poziciji.