DOVIĐENJA, MIHO! Novi klinac je stigao u kraj! Ovakav slobodnjak dugo nije viđen! (VIDEO)

IDEALNO!

Odigrano je više od pola utakmica 1/16 finala Lige Evrope
Objavljeno: 21:27h

Fudbaleri Fiorentine savladali su Borusiju Mehengladbah golom Frančeska Bernardeskija, u okviru šesnaestine finala Lige Evrope - 1:0.

Fenomenalan slobodnjak! Pogodio je same rašlje idealnim felšom. Nenad Tomović je dobio šansu da zaigra za Fiorentinu u 86. minutu meča.

Totenhem je šokiran porazom u Belgiji od ekipe Genta takođe sa 1:0.

U nezanimiljivoj utakmici domaćini su poveli u drugom poluvremenu golom francuskog napadača Džeremija Perbeta. Stefan Mitrović odigrao je ceo meč za ekipu Genta, dok Darka Bjedova zbog povrede nije bilo u sastavu.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Šahtjor je minimalnim vođstvom slavio u Vigu, a najzaslužniji za trijumf bio je Gustavo Blanko Lešuk u 27. minutu meča. Nemanja Radoja koji nastupa za Sltu bio je na terenu do 67. minuta, a na ovom meču zaradio je i žuti karton.

Lion je napravio veliki korak pošto je ubedljivim rezultatom savladao AZ Alkmar sa 3:1.

Dva gola postigao je Aleksandar Lakazet u 45. i 57. minutu, dok je prvi pogodak postigao Tusar u 26, a konačnih 4:1 postavio je Feri u nadoknadi vremena.

Najubedljiviju pobedu večeras zabeležio je ruski Rostov, koji je deklasirao Spartu iz Praga rezultatom 4:0.

Kopenhagen je bio bolji od Ludogoreca i u Bugarskoj slavio rezultatom 2:1.Uroš Matić je odigrao ceo meč za gostujući tim, dok je Andrija Pavlović ušao u 71. minutu.

BONUS VIDEO: Roberto Karlos 2.0! Na ovakav gol smo čekali 20 godina!